Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mí další kamarádi

Vzhledem k tomu, že se naše zvířecí rodinka rozrostla o jednoho nového člena, musím tento článek trochu poupravit;).

Dovolte mi tedy, abych vám představil všechny zvířecí členy naší domácnosti:

 

Prvním z nich je morčáček Čupřík.                            p1060449.jpg

Své jméno získal, jak jinak, než díky čupřince na hlavě. I když stejně dobře by se k němu hodilo jméno Čertík nebo Černoušek. Čupřík je už starší morčátko, začíná ze mě trochu šedivět.

 

 

Druhým kamarádem je králíček Satelit. p1060455.jpg

I ten své jméno získal díky svému tělesnému znaku, a to díky svým uším. I když je to beránek a ouška by mu měla viset dolů, ony mu ne   a ne slehnout. Tak si z něho děláme srandu, že ty uši má jako satelity a něco sonduje. Je mu něco málo přes rok.

Oba tito kamarádi pochází z bohumínského zverimexu.

 

Novým přírůstkem je králíček Dalimek, takový náš sněhuláček. Je celý bílý, opravdu jako huhulák . Přicestoval k nám od páníčkova bratra, který nám Dalimka daroval. Má rád mrkvičku, okurčičku a seníčko jako správný králíček.

Když k nám Dalimek přicestoval a trochu se u nás zabydlel, chtěli dát mí páníčkové Satelita a Dalimka k sobě, aby měl Čupřík svou vlastní klec - do té doby byli Čupřík a Satelit v kleci spolu a Dalimek se zabydloval ve své vlastní. A tak zkusili králíčky spojit do jedné klece. Kupodivu se králíčci spojili až moc a doteď není jasné, zda budou či nebudou malá králíčata... Ukázalo se totiž, že Satelit není žádný Satelit, nýbrž Satelitka! To bylo velké překvapení...

 Dalimkovy fotečky můžete shlédnout ve fotogalerii

 

Měl jsem ještě jednoho kamaráda, druhého králíčka, ale ten nás krátce po Vánocích 2010 opustil do králičího nebíčka:(. Zůstalo nám ale spousta super foteček, které jsou k vidění ve Fotogalerii:)

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář